Eventy licencyjne

Dzień Dziecka z Bingiem

Czerwiec 2016 – CH Złote Tarasy w Warszawie

Wszystkich małych fanów króliczka Binga zaprosiliśmy do wspólnej, skocznej zabawy.
Dzieci miały do dyspozycji aż 7 stref z animacjami. Około 1000 uśmiechniętych buziek wzięło udział w imprezie!
Prowadzący organizował konkursy z nagrodami, a Bing i Flop robili pamiątkowe zdjęcia ze swoimi fanami. To był Wspaniały Dzień Dziecka w Złotych Tarasach!

 

 

 

Wystawia Lalek Barbie 

Czerwiec 2016 – CH Posnania w Poznaniu

Z okazji Dnia Dziecka zorganizowaliśmy w Galerii Posnania wyjątkową wystawę- klienci Galerii mogli poznać historię i ciekawostki słynnych lalek, oraz zobaczyć w gablotach, jak się zmieniały na przestrzeni lat. Wystawione były również najnowsze lalki z linii Fashionistas oraz lalki kolekcjonerskie. Oprócz wystawy, dostępna była również strefa zabawy dla dzieci, w której można było tworzyć i projektować własne ubranka dla lalek oraz bawić się zabawkami Barbie.

 

 

 

Dzień Dziecka z Psim Patrolem

Czerwiec 2016 – CH Złote Tarasy w Warszawie

Dzień Dziecka’2016 świętowaliśmy wraz z Psim Patrolem w Złotych Tarasach. Nie spodziewaliśmy się aż tylu fanów psich strażników! Było wspaniale- tysiące dzieci, setki rozdanych nagród w konkurencjach, kilka godzin zabawy, i same pozytywne emocje. Dzień Dziecka mógłby być codziennie 🙂

 

 

Cykl eventów dla Cyfrowego Polsatu i stacji Nickelodeon

Maj/Czerwiec 2016

Pod koniec maja i na początku czerwca wraz z Cyfrowym Polsatem i stacją Nickelodeon zawitaliśmy w Łodzi, Kaliszu, Wrocławiu, Wałbrzychu i Płocku by zrobić trochę szumu wokół Dnia Dziecka! W wybranych galeriach handlowych dzieci otrzymywały waty cukrowe, baloniki, a w strefie Cyfrowego Polsatu i Nickelodeona, mogły zagrać na ściance interaktywnej oraz zrobić sobie zdjęcie ze SpongeBobem.

 

Dzień Dziecka – Tomek i przyjaciele

Czerwiec 2016 – CH Kometa Toruń

W Dzień Dziecka wiele się działo! Rozkręciliśmy imprezę dla dzieci w Toruniu, w Galerii Kometa. Przed wejściem czekała wielka lokomotywa- Tomek. W Galerii czekały tory do zabawy, strefy plastyczne (ozdabianie wagoników i czapek maszynisty), balonikowe centrum oraz malowanie buziek.